Potrzebujesz szybko spieniężyć nieruchomość? – zapoznaj się z ofertą skupu

jak szybko sprzedac nieruchomosc

Sprzedaż nieruchomości nie zawsze okazuje się łatwym zadaniem, ponieważ wyszukiwanie nabywcy, który będzie gotowy zapłacić uczciwą cenę niekiedy graniczy z cudem. Dlatego szybki skup nieruchomości jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uniknąć kłopotliwych formalności oraz długiego czasu oczekiwania. Przeprowadzenie całej transakcji zajmuje zazwyczaj zaledwie kilka dni, co z pewnością zadowoli osoby, które nie mogą czekać. Powyższe rozwiązanie cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a wynika to z faktu, że sprzedaż mieszkania, domu, czy też gruntu na własną rękę jest problematyczne i nie zawsze się to udaje. Wiele osób bezskutecznie próbuje sprzedać nieruchomość już od kilku lat.

Na czym polega proces sprzedaży nieruchomości?

Pierwszą czynnością jaką wykonuje szybki skup nieruchomości, to określenie ceny rynkowej zgłoszonej do sprzedaży nieruchomości. Następnym krokiem jest negocjowanie warunków pomiędzy skupem, a osobą która je sprzedaje. Należy liczyć się z faktem, że firma nie zapłaci nam 100% ceny rynkowej za naszą nieruchomość, a plus minus 80%. Jest to prowizja natychmiastowej sprzedaży, nie istnieje jednak inna opcja sprzedaży nieruchomości w tak krótkim czasie, a taka firma musi potem na tym mieszkaniu też zarobić, nie ma pewności czy mieszkanie uda im się sprzedać po trzech miesiącach, czy po kilku latach, warto więc taką prowizję zapłacić.

Działamy zgodnie z przepisami kodeksowymi, dlatego współpracując z notariuszem gwarantujemy przejrzystość prawną. Jest to gwarancją zabezpieczającą zarówno Klienta, jak i firmę. Dbamy o to, aby po zakończeniu transakcji, Klient otrzymał pieniądze ze sprzedaży nieruchomości w ciągu 24h.

Jesteśmy zainteresowani każdą trudną nieruchomością 

Nasza firma zajmująca się szybkim skupem nieruchomości zainteresowana jest również nieruchomościami  obciążonymi zadłużeniem, na które po prostu nie ma szans inaczej znaleźć nabywcy. Jesteśmy gotowi odkupić od Państwa nieruchomości, wymagające dogłębnego remontu bądź po prostu zniszczone. Z takiego rodzaju nieruchomościami – wymagającymi remontu albo zadłużonymi – może być największy kłopot podczas sprzedaży. Tak więc, sprzedaż takiej nieruchomości naszej firmie będzie w takiej sytuacji niewątpliwie najwygodniejszym rozwiązaniem.

SKUP NIERUCHOMOŚCI

Zasady działania skupu

Powodów na sprzedaż własnej nieruchomości może być wiele. Szczególnie, jeśli jesteś właścicielem zadłużonej nieruchomości, mieszkania, domu o niejasnej sytuacji prawnej lub po prostu nie atrakcyjnej dla potencjalnych nabywców. Co w takiej sytuacji zrobić, aby szybko i bezpiecznie sprzedać nieruchomość?

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanej firmy zajmującej się skupem nieruchomości. Wystarczy, że skontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza, przesłać niezbędne dokumenty i zdjęcia nieruchomości, aby skup nieruchomości mógł jak najszybciej wycenić nieruchomość. Wycena nieruchomości stanowi równowartość do 80% faktycznej jej ceny rynkowej.Jeśli przedstawione przez skup nieruchomości warunki zostaną zaakceptowane przez sprzedającego, dochodzi do podpisania umowy u notariusza. Od złożenia wniosku o sprzedaż do skupu do finalizacji mija kilka dni i otrzymują Państwo środki na konto. 

Sprzedaż nieruchomości do skupu – bezpieczeństwo

Cała procedura sprzedaży nieruchomości jest bezpieczna i zgodna z prawem, ponieważ nad wszystkim czuwa pracownik firmy oraz notariusz. W każdej chwili można zweryfikować osobę lub podmiot, z którym zdecydujemy się na współpracę. Warto poświęcić chwilę czasu i ustalić dane firmy oraz sprawdzić ją w dostępnych rejestrach. Pomocne również będą opinie innych klientów w internecie odnośnie rzetelności firmy. Transparentny nabywca nie będzie miał nic do ukrycia.

Dlaczego warto sprzedać swoją nieruchomość w taki sposób?

Skup nieruchomości jest profesjonalną firmą, która dobrze zna prawa rządzące rynkiem nieruchomości. Potrafimy ocenić realną wartość lokalu, dzięki czemu współpraca z nami z pewnością będzie dla Ciebie opłacalne. Działamy szybko i bez zbędnych formalności. Często jest to jedyne rozwiązanie dla osób, które oczekują transakcji gotówkowej i podpisania umowy w ciągu kilku dni. W ten sposób  Klient oszczędza czas, który musiałby poświęcić na wystawianie ogłoszeń oraz telefoniczne kontakty i osobiste spotkania z potencjalnymi, często niezdecydowanymi nabywcami lokalu. 

SKUP MIESZKAŃ

Skup mieszkań jest miejscem, w którym można sprzedać swoją nieruchomość w krótkim czasie, bez konieczności oczekiwania na klienta i korzystania z usług pośredników. Jeśli należysz do grona osób, które posiada zadłużone mieszkanie lub o niejasnej sytuacji prawnej, wystarczy zgłosić się do nas, a my przeprowadzimy transakcję szybko i na jasnych zasadach.

Celem skupu mieszkań jest przygotowanie odpowiedniej oferty do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego z tak dużą starannością podchodzimy do wyceny nieruchomości i uzyskania wszystkich niezbędnych informacji od sprzedającego. Cena mieszkania, jaka zostanie ustalona będzie w jak największym stopniu adekwatna do jakości i stanu sprzedawanego lokalu. Jesteśmy rzetelną firmą, której zaufało już wielu klientów. Dążymy do nieustającego doskonalenia się w temacie nieruchomości, aby móc zaproponować Państwu najkorzystniejsze i najlepsze warunki sprzedaży nieruchomości. 

Warto przeczytać SZYBKI SKUP NIERUCHOMOŚCI – Prosty, szybki i bezpieczny sposób sprzedaży nieruchomości

Co przedstawia oferta skupu mieszkań

Prowadzony przez nas skup mieszkań proponuje do 80% ceny rynkowej nieruchomości, co stanowi cenę wyliczoną przez nas na podstawie faktycznych cen sprzedawanych nieruchomości w ostatnich 12 miesiącach. Na spotkanie z Klientem w celu omówienia szczegółów umawiamy się w dogodnym dla niego terminie i dojeżdżamy we wskazany przez niego adres. Wycena mieszkania jest całkowicie bezpłatna. Po zaakceptowaniu naszej oferty finansowej, wszelkie formalności dopełniamy w zaledwie kilku dni, co znacznie skraca czas sprzedaży. Dbamy o to, aby wszystko przebiegło zgodnie z omówionymi warunkami oraz według obowiązującego prawa. Kiedy wszystkie formalności zostaną zakończone, gwarantujemy natychmiastową transakcję, która odbywa się w przeciągu 24 godzin, lub w terminie indywidualnie ustalonym przez strony. Ustalona cena za nieruchomość płatna jest przelewem lub w gotówce.

W ten sposób staramy się stworzyć dla każdego klienta indywidualną ofertę w oparciu zarówno o jego własne preferencje, nasze możliwości, jak również trendy obowiązujące na rynku nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *