SZYBKI SKUP NIERUCHOMOŚCI – Prosty, szybki i bezpieczny sposób sprzedaży nieruchomości

jak korzystac z biura nieruchomosci

Dość często zdarzają się sytuacje, kiedy wystawiony na sprzedaż dom, mieszkanie lub inny lokal nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele. Trudność może wynikać z małego lub zerowego popytu na danym rynku geograficznym. Przeszkodą w znalezieniu kupca mogą być ceny drogich lokali, zniszczonych lub położonych w mało atrakcyjnych lokalizacjach. Dlatego w przypadku takich nieruchomości dobrym pomysłem jest wybór szybkiego skupu nieruchomości, który pomoże w pozbyciu się zalegającego lokalu, a co za tym idzie uzyskaniu szybkiej gotówki.

Zasady działania szybkiego skupu nieruchomości

Możliwość jaką nam daje szybki skup nieruchomości, to odkup naszej nieruchomości i uzyskanie gotówki od ręki. Samodzielna sprzedaż nieruchomości trwa zazwyczaj kilka miesięcy, a w skrajnych przypadkach nawet do kilku lat. Natomiast za pośrednictwem skupu odbywa to się w przeciągu kilku dni. 

Po zgłoszeniu się do szybkiego skupu nieruchomości, najpierw przez internet dokonywana jest wycena wstępna, a następnie na miejsce przyjeżdża rzeczoznawca, by dokonać wyceny ostatecznej. Kiedy zaakceptujemy zaproponowane nam warunki, dochodzi do zawarcia transakcji sprzedaży. Szybko otrzymujemy umowę przedwstępną i zadatek, następnie umowa zostaje potwierdzona u notariusza. Po zawarciu umowy ostatecznej Klient otrzymuje resztę gotówki na swoje konto. 

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasza firma jest gwarancją bezpieczeństwa, legalności i profesjonalizmu. Dbając o prywatność każdego Klienta, zapewniamy dyskretną sprzedaż nieruchomości. Każda transakcja odbywa się na przejrzystych i czytelnych warunkach, a w razie potrzeby udzielamy pełnego wsparcia w procesie sprzedaży, nasi wykwalifikowani doradcy są do dyspozycji, gdzie wyjaśnią wszystkie ewentualne niejasności i zapisy umów.

SKUP NIERUCHOMOŚCI

Prowadzony przez nas skup nieruchomości jest to firma, która działa na rynku nieruchomości już od wielu lat. Nasza działalność opiera się na skupie od osób prywatnych, jak i różnych przedsiębiorstw mieszkań, domów, lokali usługowych oraz działek. Nasza oferta obejmuje również skup udziałów w poszczególnych nieruchomościach czy spadkach. 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, którym zależy na profesjonalnym podejściem do sprzedaży ich nieruchomości, dzięki czemu mogą uniknąć przy tym przykrych sytuacji związanych z próbą sprzedaży swojego domu czy mieszkania.

Prosta i szybka transakcja skupu nieruchomości

Sprzedając nieruchomość naszej firmia mają Państwo gwarencję szybkiej wyceny przeprowadzonej przez rzeczoznawcę, porady z zakresu prawa oraz obsługę kancelarii prawnych. Wszelkie formalności związane z umową kupna-sprzedaży dopełniamy w jak najkrótszym czasie. Takie rozwiązanie dla potencjalnego klienta niesie za sobą sporą korzyść, ponieważ szybkie spieniężenie domu czy mieszkania (bez często wielomiesięcznego oczekiwania na atrakcyjną ofertę) pozwala na szybki dostęp do gotówki co jest często istotne w przypadku zakupu nowego lokalu czy też realizacji innych celów finansowych. Skup nieruchomości rekomendujemy klientom, którym zależy na szybkim pozyskaniu funduszy.

Skup nieruchomości z problemami

Nasza agencja prowadząca skup nieruchomości skupia również nieruchomości z problemami prawnymi, czyli takie, które zniechęcają nabywców do jej zakupu. Do problemów prawnych między innymi zaliczamy zadłużenia z tytułu czynszu czy też podatków, wpisy w księdze wieczystej o wszczętej egzekucji komorniczej, utrata chwilowej płynności finansowej, skutkująca rosnącym zadłużeniem lokalu lub problemy ze spłatą kredytu, brak możliwości sprzedaży z uwagi na zameldowaną w lokalu osobę lub też różnica zdań pomiędzy współwłaścicielami lokalu uniemożliwiająca jego sprzedaż na rynku. 

Nie jest dla nas przeszkodą nieruchomość, której właścicielem jest jedna czy więcej osób. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedać jedynie swoją część danej nieruchomości. Ci, którzy posiadają obawy lub wątpliwości powinni skontaktować się z wykwalifikowana obsługą. Konsultanci z pewnością udzielą szczegółowych informacji, a także odpowiedzą na zadane pytania.

SKUP MIESZKAŃ

Pewnie i bez zbędnych formalności

Na rynku nieruchomości można spotkać wiele zawirowań, nie zawsze korzystnych dla właścicieli nieruchomości, które chcą sprzedać. Tym bardziej jest to istotne, kiedy jesteś właścicielem zadłużonego mieszkania, domu o niejasnej sytuacji prawnej lub zwyczajnie mało atrakcyjnego dla potencjalnych nabywców. Gdzie sprzedać mieszkanie w tak trudnej sytuacji?

Dobrym rozwiązaniem na sprzedaż mieszkania z trudnościami jest prowadzony przez nas skup mieszkań, który może zaproponować najkorzystniejszą ofertę cenową. Skupujemy nieruchomości zarówno z uregulowanym i nieuregulowanym stanem prawnym tj. nieruchomości z obciążeniami hipotecznymi oraz z lokatorem, służebnością lub dożywociem, jak również zadłużone. Interesują nas także mieszkania spalone, do remontu oraz w dobrym stanie technicznym. Dokonujemy również zakupu udziałów w nieruchomości. 

W jaki sposób przebiega transakcja?

Jeśli zdecydowałeś się skorzystać z naszego skupu mieszkań, to jesteśmy gotowi pomóc Ci szybko i prosto sprzedać nieruchomość, zajmując się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Nasza współpraca zaczyna się w momencie, w którym się do nas zgłosisz np. mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Na początek wystarczy podać nam ogólne informacje na temat nieruchomości, którą zamierzasz sprzedać. Pozwoli nam to przedstawić Ci orientacyjną wycenę. Kolejnym krokiem będzie nasz przyjazd pod wskazany przez Ciebie adres. Na miejscu rzeczoznawca dokona oględzin i dokładnej, bezpłatnej wyceny. Dzięki temu przygotujemy ostateczną ofertę, którą będziesz mógł przyjąć lub odrzucić. Jeśli jednak przyjmiesz rozpoczniemy etap przygotowywania dokumentacji, która pozwoli na dokonanie transakcji. Udzielimy wszelkiej pomocy podczas zbierania wszystkich niezbędnych dokumentów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach może to być stosunkowo trudne zadanie. Szczególnie, jeśli chcemy sprzedać lokal o niejasnej sytuacji prawnej. Po podpisaniu umowy końcowej u notariusza, pozostaje nam już tylko finalizacja transakcji. W zależności od ustaleń, możemy albo przelać środki na twoje konto (tego samego dnia, którego dokonasz sprzedaży), albo wręczyć ci je w gotówce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *